Friske danske gulerødder til 6 kr. og Mokai til kun 8 kr. med Netto+ app - Se ugens lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Sunds og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Netto: Shaker eller Mokai til en skarp pris

Netto fejrer fødselsdag med tilbud på Shaker eller Mokai til kun 10 kr. pr. stk. Med Netto+ app kan du endda få dem til 8 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 13. september til fredag den 19. september.

Rema 1000: Friske danske gulerødder til kun 6 kr.

Rema 1000 tilbyder 1 kg danske gulerødder til kun 6 kr. Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 14. september til lørdag den 20. september.

SuperBrugsen: Vila Annone eller Faustino V vin til halv pris

SuperBrugsen har et fantastisk tilbud på Vila Annone eller Faustino V vin, hvor du kan spare op til 80%. Prisen er kun 49 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 18. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.